Jakie upominki świąteczne będą najlepszą opcją dla kobiety?

Doskonałym rozwiązaniem dla każdego mężczyzny będzie kupienie swojej partnerce na święta głównego prezentu wraz z dodatkowym upominkiem. Bardzo dobrym przykładem mogą być np. wysokiej jakości gumy oporowe dla dziewczyny uwielbiającej dbać o sylwetkę. Warto wręczyć także upominki świąteczne (nowość i bestseller) w postaci kilku książek. Rekomendowane jest postawienie na znane tytuły jak “Córka” czy “Alienista”. 

Powieści obyczajowe

Świetną opcją może być podarowanie kobiecie świątecznego upominku w postaci powieści obyczajowej. Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że książki tego typu poruszają mnóstwo społecznych oraz osobistych problemów, z którymi zmagają się nie tylko mężczyźni, ale również kobiety. Warto zaznaczyć, że przez poszczególne tytuły przewija się dużo intrygujących postaci, które muszą dokonywać trudnych wyborów. 

“Córka” Elena Ferrante

Czytelniczki na początku dowiedzą się, że rozwiedziona nauczycielka akademicka wybrała się nad morze, gdzie poddała się licznym wspomnieniom dotyczącym swojego macierzyństwa, relacji z córkami czy życiu. Dostrzegła jednak, że stała się wolna i w żaden sposób nieobciążona balastem w postaci dzieci. Następnie na wspomnianej plaży miała przyjemność spotkać neapolitańską rodzinę czy matkę z córką. Należy mieć świadomość, że relacja, jaka połączy kobietę z nieznajomymi osobami z plaży przywoła wszystkie najbardziej skrywane sekrety. 

“Alienista” Caleb Carb

Jest to kolejna świetna książka, którą mężczyzna może bez żadnego problemu podarować przedstawicielce płci pięknej na święta. Godny uwagi jest fakt, że alienista to w najprostszym możliwym ujęciu zawód przypominający współcześnie psychopatologa. Główny bohater – Laszlo Kreizler jest alienistą. Jego celem jest rozwikłanie makabrycznej zagadki morderstw chłopców-prostytutek.

Książki rozwojowe

Doskonałą opcją może być zakup książek rozwojowych, które nie tylko dostarczą kobiecie przyjemności i pozwolą przyjemnie spędzić wieczór lub popołudnie, ale również sprawią, że dziewczyna może się zmienić. Wystarczy zastosować rady dostępne w poszczególnych pozycjach.